VLK Software

Connecting the dots

O nas

VLK Software to grupa programistów, którzy podążając za najnowszymi trendami w branży, tworzą rozwiązania nowoczesne i łatwe w obsłudze. Naszymi priorytetami są wyróżniający się design oraz wygoda użytkowania zarówno przez klienta jak i administratora systemu, dzięki czemu rozwiązania, które proponujemy mogą być kierowane do dowolnej grupy odbiorców.

Oferujemy kompleksową realizacje stron internetowych, aplikacji mobilnych oraz oprogramowania komputerowego. Nasi graficy i designerzy zaprojektują identyfikację graficzną (logo, grafiki i materiały promocyjny, wizytówki), a także warstwę wizualną tworzonego przez nas oprogramowania.

 

Tworzymy:

Strony biznesowe

Tworzymy profesjonalne strony dla firm i osób prywatnych. Korzystając z najnowocześniejszych rozwiązań dopasujemy każdy aspekt strony do Twoich wymagań.

Sklepy internetowe

Kompleksowa realizacja i konfiguracja sklepów internetowych, oparta na łatwych w administracji platformach e-commerce

Aplikacje mobilne

Oferujemy pełne wsparcie w procesie tworzenia i rozwoju aplikacji mobilnych. Od projektowania diagramów UML do publikacja w sklepie - wspieramy na każdym etapie.

Aplikacje desktopowe

Automatyzacja procesów w firmie, to klucz do przyspieszenia rozwoju. Rozwijamy aplikacje desktopowe i makra do MS Office, które usprawnią twoją pracę.

Skontaktuj się z nami

ul. Solec 18/B32
Warszawa, 00-410

+48 508 208 944

pmoren@vlksoft.pl